dr Alfred Walter - Nowy projekt

Kontakt
E-mail: info@psychotraumatologia.com.pl
E-mai w spr. szkoleń: fundacjaszkolenia@wp.pl


Przejdź do treści
„TECHNIKI STABILIZUJĄCE
WYPROWADZANIE Z DYSOCJACJI”

Szanowni Państwo Fundacja PCP zaprasza do wzięcia udziału w warsztacie szkoleniowym prowadzonym przez  superwizora psychotraumatologii oraz psychoanalityka dzieci,  młodzieży i dorosłych dr ALFREDA WALTERA
Terminy:
 
  • 4 PAŹDZIERNIKA 2024  - piątek w godz. 9.00 – 18.00 (z przerwą obiadową od 14.00 do 15.00)                                           
  • 5 PAŹDZIERNIK 2024 –  sobota w godz. 9.00 – 14.00  
(Fundacja PCP przewiduje możliwość kontynuacji warsztatów)

Oferowany warsztat przewiduje pracę w formie wykładowej a następnie warsztatowej (ćwiczenia omawianych technik w małych grupach), a zatem wymaga obecności stacjonarnej podczas zajęć. Warsztat jest przewidziany na dwa dni: piątek i sobota. Ma on charakter szkolenia uzupełniającego w całościowym szkoleniu z zakresu psychoterapii psychotraumatologicznej Fundacji PC Psychotraumatologii. Warsztat jest dedykowany wyłącznie osobom szkolącym się w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, lub osobom które ukończyły szkolenie w fundacji (przynajmniej na poziomie podstawowym).

Koszt jednego zjazdu wynosi 600 zł
  • Liczba miejsc jest ograniczona

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Trener prowadzący:
Dr ALFRED WALTER - ukończył studia z filozofii, pedagogiki i politologii we Fryburgu, Bazylei, Monachium i Wiedniu.  Następnie szkolenie w zakresie psychoanalizy dzieci, młodzieży i dorosłych, analizy grupowej oraz psychoanalitycznej terapii par i rodzin. Jest międzynarodowym autorytetem w zakresie psychoterapii psychotraumatologicznej oraz superwizorem psychotraumatologii.
Pan Alfred Walter  jest wykładowcą i wieloletnim kierownikiem szkoleń z zakresu psychoanalitycznej i psychodynamicznej terapii dzieci i młodzieży przy Centrum Psychoterapii Integracyjnej w Monachium, „Kirinus” oraz wieloletnim kierownikiem szkoleń z zakresu terapii par i rodzin przy Stowarzyszeniu Analitycznej Dynamiki Grupowej w Monachium. Jest także wykładowcą i superwizorem w obu instytutach.
Ponadto jest wykładowca psychologii głębi i psychoanalizy, terapii grupowej, psychoterapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzin w Instytucie Muzykoterapii, przy Uniwersytecie w Augsburgu.
Jest autorem Ponad 60 publikacji z zakresu kontroli zbrojeń, badań o pokoju i konfliktach, pedagogiki pokoju i ruchów pokojowych, AIDS, historii myśli psychoanalitycznej, psychoanalitycznej terapii dzieci, par i rodzin, psychoanalitycznej teorii rozwoju.
W pracy naukowej interesuje się psychoanalityczną techniką terapii zorientowanej na relację. W obszarze jego badań i praktyki klinicznej znajdują się: psychoanaliza i trauma, terapia rozwojowa, a także relacyjne i analityczne modele psychoterapii dzieci i młodzieży.
Fundacja PCP
ul. Brozowa 15
80-243 GDAŃSK

NIP: 9570991713
Wróć do spisu treści