Uncaught ReferenceError: editor is not defined @ about:blank:1:0

AKTUALNOŚCI2 - FUNDACJA Pomorskie Centrum Psychotraumatologii

Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku
Przejdź do treści
AKTUALNOŚCI
12 lipca 2021 r.
Szczegółowe wiadomości - Kliknij TU11 lipca 2021r.Link do rozmowy na FB:

Część 1 - kliknij TU
Część 2 - kliknij TU
   

WIĘCEJ INFOERMACJI - TUPODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI
w 2020 roku.

Drodzy Państwo, powoli zbliża się koniec roku, a wraz z nim podsumowanie naszej działalności w 2020, w formie krótkiej prezentacji. Zakres działań fundacji stale się poszerza. Dziękujemy wszystkim Państwu za współpracę, zaufanie oraz wsparcie, jakie nam okazujecie, również w formie polubień naszych postów na FB- wszystko to jest dla nas bardzo cenne. Bez Was nie byłoby nas.

  • Miasto Gdańsk
  • Europejskie Centrum Solidarności  I  European Solidarity Centre
  • Fundusz Młodzieżowy
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku
  • AKJ Trójmiasto
  • Stowarzyszenie Morena


20 CZERWCA 2020

REALIZACJA PROJEKTU
"GALOPEM W PRZYSZŁOŚĆ"Fundacja Pomorskie Centrum Psychotramatologii od czerwca 2020 r. realizuje projekt "Galopem w przyszłość". Jego celem jest wsparcie 15 dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, które pomimo młodego wieku przeżyły kryzys i doznały traumatycznych przeżyć. Pomoc odbiorcą projektu prowadzona jest poprzez oddziaływania hipoterapeutyczne w stadninie AKJ Trójmiasto


29 LISTOPADA 2019

KONFERENCJA
TRAUMA W RODZINIESzanowni Państwo.
Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii zorganizowała wraz z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium, Polską Federacją Psychotraumatologii oraz Europejskim Centrum Solidarności konferencję na tamat TRAUMA W RODZINIE.
Nowa publikacja Alfreda Waltera


Pozycja zostanie wydana jesienią 2019 roku.06 Września 2018

KONFERENCJA "WYLOGOWANIE" Z ŻYCIA JAKO KONSEKWENCJA TRAUMATYZACJISzanowni Państwo.
Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii zorganizowała wraz z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium oraz Europejskim Centrum Solidarności konferencję na tamat "WYLOGOWANIE" Z ŻYCIA JAKO KONSEKWENCJA TRAUMATYZACJI. Więcej...


06/07 kwiecień 2018

Wizyta
dr Alfreda WalteraSzanowni Państwo.
W dniach 6-7 kwietnia ponownie mieliśmy okazję gościć Pana Alfreda Waltera z Instytutu Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium, który poprowadził dla naszych słuchaczy zajęcia z tematu „Terapia traumy”. Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia. Kolejna wizyta Pana Alfreda zaplanowana jest na termin 6-8 września 2018, kiedy to planujemy zorganizowanie konferencji.
ver. F-02/21
Wróć do spisu treści